Regulamin balbox.pl

Niniejszy Regulamin określa warunki świadczenia usług drogą elektroniczną i w ramach serwisu internetowego znajdującego się pod adresem internetowym: balbox.pl

Wszelkie pytania odnośnie balonów i realizacji zamówień należy kierować drogą mailową na adres: kontakt@balbox.pl bądź na balbox@op.pl

Składanie zamówienia:
1. Sklep świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej: 1) www.balbox.pl 2) telefonicznie lub 3) za pośrednictwem wiadomości e-mail.
2. Informacje znajdujące się na stronach Sklepu dotyczące oferowanych do sprzedaży towarów, w szczególności ich opisy, specyfikacje, parametry oraz ceny, nie stanowią oferty, lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.

W celu złożenia zamówienia klient powinien powiadomić sklep:
1. Należy podać kod produktu, ilość balonów, oraz szczegóły (kolor wstążki, foliowanie balonów, obciążnik itd.)
2. Należy wybrać sposób dostawy, oraz godzinę dostawy.
3. Należy podać dane kontaktowe zleceniodawcy (adres e-mail, telefon)
4. Należy wybrać sposów płatności i uiścić zapłatę.
5. Klient, który jest zainteresowany otrzymaniem faktury VAT powinien podać dane niezbędne do jej wystawienia.

Odpowiedzialność za ewentualne wady:
Sklep ma obowiązek dostarczenia produktów bez wad. W przypadku stwierdzenia wadliwości produktu lub wadliwości usługi świadczonej przez Sklep, Klient może wszcząć postępowanie reklamacyjne. Wówczas należy powiadomić sklep drogą mailową na podany adres.

Zamówienia są realizowane na terenie Zielonej Góry i okolic. Istnieje możliwość dojazdu do innego województwa po uprzednim uzgodnieniu.

Sklep oferuje produkty dostępne natychmiast i produkty sprowadzane na zamówienie klienta.